Міжнародна науково-технічна конференція
"Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах.
Наука, освіта і практика"
ICPEES - 2020

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО

 

Дайджести матеріалів ХVIII Міжнародної науково-технічної конференції "Проблеми енерго-ресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика" 15-17 травня 2018 року.

Дайджести матеріалів ХVII Міжнародної науково-технічної конференції "Проблеми енерго-ресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика" 17-19 травня 2016 року.

Дайджести матеріалів ХVI Міжнародної науково-технічної конференції "Проблеми енерго-ресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика" 13-15 травня 2015 року.

Дайджести матеріалів ХV Міжнародної науково-технічної конференції "Проблеми енерго-ресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика" 14-16 травня 2014 року.

Звіт ХІV Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми енергоресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика» (ICPEES `2013)

Матеріали конференції, що увійшли до до спеціального випуску фахового наукового видання "Електромеханічні і енергозберігаючі системи. Щоквартальний науково-виробничий журнал. "

Дайджест матеріалів ХІІ Міжнародної науково-технічної конференції "Проблеми енерго-ресурсозбереження в електротехнічних системах. Наука, освіта і практика" 18-20 травня 2011 року.KrNU © 2024